381LX222M180A052
CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX222M180A
381LX222M180A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX222M180A052, 2200 µF kapasitansa ve 180V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür süresi (105°C'de) sunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 20 kHz'de 4.1 A ve 120 Hz'de 2.9 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V