381LX222M100A022
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX222M100A
381LX222M100A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX222M100A022, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Radial snap-in paket tipinde gelen kondansatör, general purpose uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 20 kHz'de 3.9 A ve 120 Hz'de 2.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, yumuşatma ve koruma devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V