381LX222M080J032
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX222M080J
381LX222M080J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX222M080J032, 2200 µF kapasitansı ve 80 V nominal voltajına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 2.1 A ve 20 kHz'de 2.4 A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Through-hole montajla PCB'ye sabitlenir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V