381LX222M063J022
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX222M063J
381LX222M063J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX222M063J022, 2200 µF kapasitanslı, 63V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 20 kHz'de 2.3 A ve 120 Hz'de 2 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile uzun vadeli uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V