381LX222M025H202
CAP ALUM 2200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX222M025H
381LX222M025H202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX222M025H202, 2200 µF kapasitansı ve 25 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 20 kHz'de 1.5 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akımı kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlı devreler ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V