381LX221M315J032
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX221M315J
381LX221M315J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX221M315J032, 220 µF kapasitansına ve 315 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple current kapasitesi 1.4 A @ 20 kHz, düşük frekans ripple current 1 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi çeşitli elektronik sistemlerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V