381LX221M160J202
CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX221M160J
381LX221M160J202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX221M160J202, 220 µF kapasitansya ve 160 V nominal voltaja sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 120 Hz'de 800 mA ve 20 kHz'de 1.1 A ripple akım kapasitesiyle AC filtresi, güç kaynakları, AC/DC konverterler ve dürtü uygulamalarında yer alır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V