381LX183M025K042
CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX183M025K042
381LX183M025K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX183M025K042, 18000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ve 4.5A @ 20kHz ripple current kapasitesine sahiptir. İçerik yönetimi, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Ürün obsolete statüsüne geçmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V