381LX182M160A032
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX182M160A
381LX182M160A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX182M160A032, 1800 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegre edilebilir. ±20% tolerans ve düşük frekans 2.7A ile yüksek frekans 3.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve decoupling devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V