381LX182M100J452
CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX182M100J452
381LX182M100J452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX182M100J452, 1800 µF kapasitansına ve 100 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kutu paketlemesi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Yüksek frekans (20 kHz) için 3.45 A ve düşük frekans (120 Hz) için 2.3 A ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, power supply devreleri, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Ürün durumu obsolete olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V