381LX182M100A022
CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX182M100A
381LX182M100A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX182M100A022, 1800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, snap-in radial montaj tipi ile PCB'lere kolayca takılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 3.45A @ 20kHz, düşük frekans ripple akımı 2.3A @ 120Hz'dir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, adaptörler ve genel amaçlı güç devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V