381LX182M080K012
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
381LX182M080K
381LX182M080K012 Hakkında
WEC tarafından üretilen 381LX182M080K012, 1800 µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. 20 kHz'de 2.1 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple akım kapasitesine sahip olan bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V