381LX182M080H042
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX182M
381LX182M080H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX182M080H042, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-In radial can paketlemesi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür ömrü 105°C'de garanti edilir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 2.1 A ripple current kapasitesi 20 kHz'de ve 1.8 A kapasitesi 120 Hz'de bulunur. Power supply filtreleme, energy storage ve decoupling uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V