381LX181M400K032
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX181M400K
381LX181M400K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX181M400K032, 180 µF kapasitans değerine ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kabin tipi paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 3000 saat ömre (105°C'de) ve ±20% toleransa sahiptir. 120Hz'de 900 mA ve 20 kHz'de 1.3 A ripple current özelliği ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI suppression uygulamalarında kullanılabilir. ESR değeri 1.105Ohm @ 120Hz olup, bileşen obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V