381LX181M400J032
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX181M400J032
381LX181M400J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX181M400J032, 180 µF kapasitansına ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket türünde sunulan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 20 kHz'de 1.3 A ve 120 Hz'de 900 mA olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V