381LX181M400A012
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX181M400A
381LX181M400A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX181M400A012, 180 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük frekansta (120 Hz) 900 mA, yüksek frekansta (20 kHz) ise 1.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V