381LX181M350K012
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX181M350K
381LX181M350K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX181M350K012, 180 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% toleranslı bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 20 kHz'de 1.3A, 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V