381LX181M350H452
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX181M350H452
381LX181M350H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX181M350H452, 180 µF kapasitanslı ve 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 1.105Ω ESR değerine sahiptir. 120 Hz'de 900 mA ve 20 kHz'de 1.3 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Through-hole PCB montajı için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V