381LX181M315J032
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX181M315J
381LX181M315J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX181M315J032, 180 µF kapasitanslı, 315 V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa yapısında sunulan kondansatör, 20 kHz'de 1.3 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, timing ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V