381LX153M035K452
CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX153M035K
381LX153M035K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX153M035K452, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V voltaj ile çalışan bu kondansatör, radial snap-in montaj tipi özelliğe sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saatlik ömre sahip bu bileşen, general purpose uygulamalarında kullanılır. Yüksek frekansta 4.5A (20 kHz), düşük frekansta 3.9A (120 Hz) ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V