381LX153M025K032
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX153M025K
381LX153M025K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX153M025K032, 15000 µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garanti eder. 120 Hz'de 3.6A ve 20 kHz'de 4.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve DC voltage filtering uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V