381LX153M016K022
CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX153M016K022
381LX153M016K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX153M016K022, 15000 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in montaj tipi ile kolay kurulum sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömrü vardır. ±20% tolerans ile 3.7A @ 20kHz ve 3.2A @ 120Hz ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V