381LX153M016H042
CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX153M016H042
381LX153M016H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX153M016H042, 15000µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan through-hole montajlı bir kondansatörlerdir. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. Operating temperature aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. Ripple current özellikleri 20 kHz'de 3.7A ve 120 Hz'de 3.2A'dir. Polar yapısı nedeniyle doğru yönde bağlanması gerekmektedir. Bu bileşen üretimi durdurulmuştur (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V