381LX152M350A102
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX152M350A
381LX152M350A102 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX152M350A102, 1500 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 350V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında enerji depolama ve filtrasyona uygundur. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü (105°C'de), -25°C ile 105°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 144 mOhm ESR değeri ve 4.78 A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 144mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V