381LX152M250A052
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX152M250A
381LX152M250A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX152M250A052, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, radial snap-in montajlı kasa tipi ile sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. ±20% toleransı, 20 kHz'de 3.5A ve 120 Hz'de 2.5A ripple akım özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V