381LX152M180K452
CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX152M180K452
381LX152M180K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX152M180K452, 1500 µF kapasitansına ve 180V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipi ile Through Hole bağlantısına uyumludur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömüre sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilmiştir. 20 kHz'de 3.5A ve 120 Hz'de 2.5A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, analog ve digital elektronik devreler, filtering ve buffer uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V