381LX152M160K042
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX152M160K
381LX152M160K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX152M160K042, 1500 µF kapasitansına ve 160 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile PCB'ye dikey yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 3.5 A ve 120 Hz'de 2.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V