381LX152M100J042
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX152M100J
381LX152M100J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX152M100J042, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-In radyal kutu tipi pakete sahip olup Through Hole montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile başka alüminyum elektrolitik kondansatörlere göre daha geniş bir tolerans bandına sahiptir. 120 Hz'de 2.1 A ve 20 kHz'de 3.15 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Üretimi sonlandırılmış (Obsolete) olduğundan stok mevcut olduğu sürece kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V