381LX152M100H452
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX152M100H
381LX152M100H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX152M100H452, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile çeşitli endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, radial snap-in montaj tipine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi bulunan kondansatör, yüksek frekansta 3.15A ve düşük frekansta 2.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile tasarlanmış olan bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V