381LX151M450K022
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX151M450K
381LX151M450K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX151M450K022, 150 µF kapasitansına ve 450 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 20 kHz'de 1.1 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda power supply filtreleme, DC bus decoupling ve enerji depolama gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V