381LX151M450J042
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX151M450J
381LX151M450J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX151M450J042, 150 µF kapasitanslı, 450 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tipinde pakete sahip olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat lifetime garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile ±20% güvenilirliğe sahiptir. 20 kHz'de 1.1 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel DC uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V