381LX151M400K022
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX151M400K
381LX151M400K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX151M400K022, 150 µF kapasitans ve 400 V rated voltage özellikleri ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlüdür. 120 Hz'de 800 mA ve 20 kHz'de 1.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. 1.326 Ohm ESR değeri ile filtreleme, enerji depolama ve EMI supresyon uygulamalarında tercih edilebilir. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.326Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V