381LX151M400J022
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX151M400J
381LX151M400J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX151M400J022, 150µF kapasitesi ve 400V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 20 kHz'de 1.1A ve 120 Hz'de 800mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle monte edilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Notunuz: Bu ürün obsolete (üretilmiyor) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V