381LX151M315J022
CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX151M315J
381LX151M315J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX151M315J022, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montaja uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 1.1A, 120 Hz'de 800mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa ve polar yapısına sahip olan bileşen, genel amaçlı endüstriyel ve ticari elektronik devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V