381LX123M016J022
CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX123M016J
381LX123M016J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX123M016J022, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, radial snap-in kasa türüne sahip olup through-hole montajını destekler. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 20 kHz'de 3.3A, 120 Hz'de 2.9A'dir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V