381LX123M016H032
CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX123M016H032
381LX123M016H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX123M016H032, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim için tasarlanan bu radial, snap-in kasa tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır ve 105°C'de 3000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. 20 kHz'de 3.3 A ve 120 Hz'de 2.9 A ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında etkin performans gösterir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V