381LX122M200K052
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX122M200K
381LX122M200K052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX122M200K052, 1200µF kapasitansa ve 200V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutulu tasarımıyla PCB'ye direk monte edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 166mOhm ESR @ 120Hz değerlerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilmektedir. 3000 saat ömür garantisi @ 105°C sıcaklıkta sunulmaktadır. Yüksek frekansta 3.2A @ 20kHz ve düşük frekansta 2.3A @ 120Hz ripple akım taşıyabilmesi sayesinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V