381LX122M180K452
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX122M180K
381LX122M180K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX122M180K452, 1200 µF kapasitanslı, 180V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in can paketlemesi ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığını desteklemektedir. 105°C'de 3000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 20 kHz'de 3.2A, 120 Hz'de 2.3A ripple akımı kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V