381LX122M180J052
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX122M180J
381LX122M180J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX122M180J052, 1200 µF kapasitanslı, 180V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 3000 saat ömür süresi 105°C'de çalışabilir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 20 kHz'de 3.2A, 120 Hz'de 2.3A ripple akımı destekler. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve yüksek voltaj devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V