381LX122M160A022
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX122M160A
381LX122M160A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX122M160A022, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans özellikleri vardır. Through-hole montaj tipi ve radial can snap-in paket formatında sunulmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlü uygulamalar için uygundur. Yüksek frekans ripple akımı 3.2A @ 20 kHz, düşük frekans ripple akımı 2.3A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Mevcut durumu itibariyle üretimden kaldırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V