381LX121M450H042
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX121M450H
381LX121M450H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX121M450H042, 120 µF kapasitansına ve 450 V rated voltajına sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü garantiler. 20 kHz'de 1 A ve 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygun kılmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V