381LX121M450H032
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
381LX121M450H
381LX121M450H032 Hakkında
381LX121M450H032, WEC tarafından üretilen 120 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile üretilen komponentin through-hole montaj tipi, endüstriyel güç kaynakları, bilgisayar monitörleri, amplifikatörler ve diğer genel amaçlı elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V