381LX121M400J032
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX121M400J032
381LX121M400J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX121M400J032, 120 µF kapasitansya ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 800mA ve 20kHz'de 1.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Çalışma sıcaklığı aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. ESR değeri 120Hz'de 1.658Ω'dur. Mevcut durumu eski/kullanım dışı (obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.658Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V