381LX121M400J022
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX121M400J
381LX121M400J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX121M400J022, 120 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa tasarımına sahiptir. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantiler. Düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi 800 mA, yüksek frekans (20 kHz) ripple akım kapasitesi ise 1.1 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V