381LX121M350J012
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX121M350J
381LX121M350J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX121M350J012, 120 µF kapasitansına ve 350 V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile üretilmiş polarize kondansatördür. Yüksek frekansta 1.1 A @ 20 kHz, düşük frekansta 800 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V