381LX121M350H032
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX121M350H
381LX121M350H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX121M350H032, 120µF kapasitanslı, 350V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi (105°C'de) ile güvenilir performans sunar. 120Hz'de 800mA ve 20kHz'de 1.1A ripple akım kapasitesi bulunan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 1.658Ohm ESR değeri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.658Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V