381LX103M025J022
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX103M025J022
381LX103M025J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX103M025J022, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, radial snap-in montaj tipine sahiptir ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi ile, güç kaynakları, filtreleme devreleri, time-delay uygulamaları ve düşük frekans sinyal işlemesi gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V