381LX103M016J012
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX103M016J
381LX103M016J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX103M016J012, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 2.6 A @ 120 Hz (düşük frekans) / 3 A @ 20 kHz (yüksek frekans) ripple current özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V