381LX103M016H022
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX103M016H022
381LX103M016H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX103M016H022, 10000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial can tipi kondansatör, snap-in montaj türüne uyumludur. ±20% tolerans değerine sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 20 kHz'de 3A ve 120 Hz'de 2.6A ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmıştır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V