381LX102M200K452
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX102M200K
381LX102M200K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX102M200K452, 1000 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile tasarlanan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V